Labdien, pasaule!

Septembris 27, 2012

Muzejs šobrīd ir izvietots divās vietās, kuras šķir 1 NAUKŠĒNU MIRKLIS (apm. 5 minūtes kājāmgājējam vai 30 minūtes plostotājam). Pamatekspozīcija izvietota Naukšēnu Doktorāta 2.stāvā (ieeja no upes puses) – šeit ekskursija ilgst apmēram 30 minūtes. Doktorātā Tu uzzināsi kā NAUKŠĒNIETIS runā, dzied, klausās, domā un guļ. Muzeja DARBNĪCĀ vari aust četrrocīgi NAUKŠĒNIEŠA RUMPUCI un guļamistabā izģērbties (vai apģērbties) NAUKŠĒNIEŠA modē. Kādu mūspuses suvenīru atradīsi muzeja suvenīru kioskā, bet Naukšēnos gatavotu MĀJAS VĪNU nogaršosi un iegādāsies vai pusdienosi MUZEJA KAFEJNĪCĀ. Naukšēnu muižas un parka Tu apskatīsi gida pavadībā. Ekskursijas ilgums – apmēram 1 stunda 30 minūtes. Muižas kungu namā (Lauvu namā) apskatīsi lielo balles zāli, vestibilu, upes puses terasi un muzeja izstāžu telpas. Pārējā kungu nama daļa un citas ēkas apmeklētājiem nav pieejamas, jo muižas kompleksā izvietota Sociālās korekcijas izglītības iestāde «Naukšēni». Parkā izstaigāsim centrālo daļu ap strūklaku, Siera torni un muižas klētī izgaršosim Naukšēnos gatavoto kvasu, minerālūdeni, garšvielu eļļas. Muižas astoņstūru Siera tornī varbūt Tu vēlēsies atlaisties šūpuļtīklos, iedomājoties, kā reiz šeit jutās knapsieriņi, bet, ja iegadās pilnmēness un vēl dažu apstākļu sakritība, meitas varēs izlaist kādu loku uz lizes un piestas, bet puiši – doties spīganu medībās.

DARBA LAIKS @ Cilvēkmuzejs (iepriekš piesakoties): 2.oktobris – 30.aprīlis: sestdien, svētdien, pirmdien, otrdien – slēgts; T; C; Pt – 12.00 – 17.00

1.maijs – 1.oktobris: svētdien, pirmdien – slēgts. O; T; C; Pt; S: 9.00 -17.00*

Tevi sagaidīs ARNIS, DIĀNA, ŪSIŅŠ vai  MUIŽAS LAUVA. Lūdzam iepriekš pieteikt savu ierašanos pa tālr. 29359390 vai e-pastu: info@cilvekmuzejs.lv

Advertisements

From → Uncategorized

One Comment
  1. Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in, and view the posts’ comments, there you will have the option to edit or delete them.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

%d bloggers like this: